LKS Sokół Kocmyrzów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • BRONOWIANKA KRAKÓW - PILICZANKA PILICA 6:0
  • TS WĘGRZCE - ZIELEŃCZANKA ZIELONKI 2:1
  • LEŚNIK GORENICE - SOKÓŁ KOCMYRZÓW 1:2
  • PRĄDNICZANKA KRAKÓW - POGOŃ MIECHÓW 1:2
  • PRZEMSZA KLUCZE - GRĘBIAŁOWIANKA KRAKÓW 0:1
  • IKS OLKUSZ - ORZEŁ IWANOWICE 0:1
  • TRZY KORONY ŻARNOWIEC - AP PRZEBÓJ WOLBROM 0:4
  •        

Reklama

Kipsta F700

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Aktualności

                                         UWAGA ZAWODNICY MŁODZIK I TRAMPKARZ

3 WRZEŚNIA CZWARTEK OD GODZ.19.00 W KLUBIE BĘDZIE LEKARZ SPORTOWY KTÓRY PRZEPROWADZI BADANIA ZAWODNIKÓW KOSZT BADANIA 30 ZŁ OBECNOŚĆ ZAWODNIKÓW OBOWIĄZKOWA.[W RAZIE NIEOBECNOŚCI PROSZĘ O KONTAKT 601 735 939 KIEROWNIK DRUŻYNY ] KTO Z ZAWODNIKÓW POSIADA WYNIKI BADAŃ EKG ORAZ BADANIE KRWI PROSZĘ PRZYNIEŚĆ .Z POZDROWIENIEM SPORTOWYM KISZKIEL MIROSŁAW.


TERMINARZ MŁODZIK czytaj link http://ppnk.mzpnkrakow.pl/terminarze/m_iii_liga_i_1516


TERMINARZ TRAMPKARZ czytaj link http://ppnk.mzpnkrakow.pl/terminarze/t_iii_liga_i_1516


ZAPRASZAMY NA MECZ KIBICÓW I SYMPATYKÓW SOKOŁA KOCMYRZÓW KLASA OKRĘGOWA SOKÓŁ KOCMYRZÓW --TS WĘGRZCE SOBOTA 17.30 plakat meczowy https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/sokol-kocmyrzow,ts-wegrzce,1193055.html


ROZLOSOWANO FAZĘ GRUPOWĄ WAKACJE Z PIŁKĄ NOŻNĄ 2015 SOKÓŁ KOCMYRZÓW W GRUPIE C PRZYPOMINAM WYJAZD W 8 SIERPNIA SOBOTA 8.00 Z KLUBU.

GRUPA A     WISŁA CZERNICHÓW ,   ŚWIT KRZESZOWICE ,   SKALANKA SKAŁA ,  PASTERNIK OCHOJNO                     

GRUPA B LOTNIK KRYSPINÓW, ORLIK SIECIECHOWICE, AKADEMIA MICHAŁOWICE ,RADZISZOWIANKA

GRUPA C MOGILANY, PRĄDNIK SUŁORZOWA ,SOKÓŁ KOCMYRZÓW, PŁOMIEŃ PRZEGINIA [JERZMANOWICE]                  

GRUPA D SŁOMNICZANKA, BŁĘKITNI MODLNICA ,WISŁA RZĄSKA ,BIBICZANKA BIBICE.

CZYTAJ WIĘCEJ http://wakacjezpilka.pl/?p=1079

 

 


 

ROZPOCZYNAMY PRZYGOTOWANIE DO RUNDY JESIENNEJ MŁODZICY I TRAMPKARZE TRENINGI W SIERPNIU WSPÓLNE W PONIEDZIAŁKI 17.00  ,CZWARTKI 17.00 SZCZEGÓLNIE ROCZNIK 2001 I 2002 .

 

 

 



Rozgrywki młodzieżowe jesień 2015 podział na grupy

 
       
III Liga Okręgowa Trampkarzy
grupa 1   grupa 2   grupa 3
1 Albertus Kraków   1 Bieżanowianka Kraków   1 Cedronka Wola Radzisz.
2 Bibiczanka Bibice   2 Błękitni Modlnica   2 Krakus Swoszowice
3 Ekler Baranówka   3 Bronowianka II (dz) Kraków   3 Piast Skawina
4 Galicja Raciborowice   4 Niegoszowianka Niegoszow.   4 Pogoń Skotniki
5 Grębałowianka Kraków   5 Olimpic Kraków   5 Profi Zielonki
6 Maszycanka Maszyce   6 Orzeł Piaski Wielkie Kraków   6 Radziszowianka Radziszów
7 Michałowianka Michałowice   7 Płaszowianka Kraków   7 Sankowia Sanka
8 Niedźwiedź   8 Podgórze Kraków   8 Skawinka Skawina
9 Orzeł Iwanowice   9 Rybitwy Kraków   9 Tęcza Piekary
10 Skała 2004   10 Wawel II Kraków   10 Tramwaj Kraków
11 Sokół Kocmyrzów   11 Zwierzyniecki Kraków   11 Victoria Kraków
12 Spartak Charsznica      
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

 
   
III Liga Okręgowa Młodzików
grupa 1   grupa 2
1 AP Michałowice   1 Albertus Kraków
2 Bibiczanka Bibice   2 Błekitni Modlnica
3 Jutrzenka Giebułtów   3 Borek III Kraków
4 Kosynierzy Łuczyce   4 Bronowianka II Kraków
5 Maszycanka Maszyce   5 Clepardia Kraków
6 Nowy Hutnik 2010 II Krak.   6 Dąbski Kraków
7 Orzeł Bębło   7 Nowy Hutnik 2010 III Kraków
8 Skalanka Skała   8 Olimpic Kraków
9 Sokół Kocmyrzów   9 Prądniczanka II Kraków
10 Spartak Charsznica   10 Wawel II Kraków
11 Wanda Kraków   11 Wisła Rząska
12 Zieleńczanka Zielonki   12 Salos Kraków
         
gruap 3   grupa 4
1 Armatura II Kraków   1 Mam Talent Krzeszowice
2 Borek II Kraków   2 Milenium II Skawina
3 Cracovia III Kraków   3 Orzeł Sidzina
4 Gajowianka Gaj   4 Piast II Skawina
5 Garbarnia II Kraków   5 Piast Wołowice
6 GrzegórzkiGO! Kraków   6 Pogoń II Skotniki
7 Krakus Swoszowice   7 Radziszowianka Radziszów
8 Libertów   8 Sankowia Sanka
9 Nadwiślan Kraków   9 Skawinka Skawina
10 Płaszowianka Kraków   10 Świt Krzeszowice
11 Rybitwy Kraków   11 Salos II Kraków
12 Szkoła Rajska Kraków      

 

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

UWAGA PO WYGRANIU TURNIEJU WAKACJE Z PIKĄ NOŻNĄ JEDZIEMY NA DALSZY ETAP TURNIEJU NA BOISKU LOTNIKA KRYSPINÓW ROZGRYWKI GRUPOWE LOSOWANIE ODBĘDZIE SIĘ I ZOSTANIEMY POWIADOMIENI W KTÓREJ GRUPIE ZAGRAMY JEDZIEMY 8 SIERPNIA ZBIÓRKA W KLUBIE 8.00 PROSZĘ ZAWODNIKÓW KTÓRZY MOGĄ ZAGRAĆ W TYM TURNIEJU O KONTAKT ROCZNIK 2002 I MŁODSI TEL.601 735 939 POZDRAWIAM MIROSŁAW KISZKIEL.


SOKÓŁ KOCMYRZÓW ZDOBYWCĄ PUCHARU WÓJTA GMINY KOCMYRZÓW LUBORZYCA czytaj więcej link http://www.kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1920&Itemid=64


ZDJĘCIA DZIEŃ DZIECKA KOCMYRZÓW 2015 TRESURA PSÓW link https://plus.google.com/photos/103335584257256590647/albums/6155070877123199857


ZAPOWIEDZ MECZU ZBIÓRKA W KLUBIE 08.06.2015 R PONIEDZIAŁEK 16.00 plakat meczowy https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/sokol-kocmyrzow,nowy-hutnik-2010-krakow,1067267.html



ZAPOWIEDZ MECZU ZBIÓRKA W KLUBIE 30.05.2015 R SOBOTA 12.00 plakat meczowy https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/sokol-kocmyrzow,skalanka-skala,1067258.html


ZAPOWIEDZ MECZU ZBIÓRKA W KLUBIE 27.05.2015 R ŚRODA 16.45 plakat meczowy https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/sokol-kocmyrzow,niedzwiedz,1067271.html


MECZ SOKÓŁ-SKAWINKA recenzje,opis meczu,zdjęcia linkhttp://www.futmal.pl/news,37713.html


TABELA MAŁOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ MŁODZIK 3 LIGA OKRĘGOWA GR.12 tabela http://ppnk.mzpnkrakow.pl/terminarze/m_iii_liga_gr12_1415


UWAGA UWAGA MŁODZICY ZMIANA GODZINY ROZEGRANIA MECZU WYJAZDOWEGO W GOŁCZY Z GODZ.12.00 NA GODZ.10.00 WYJAZD Z POD KLUBU 8.00 SOBOTA 16.05.2015 R.

ZAPOWIEDZ MECZU 7 KOLEJKA plakat meczowyhttps://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/ap-golcza-ii,sokol-kocmyrzow,1067245.html


ZAPOWIEDZ MECZU 6 KOLEJKA ZBIÓRKA W KLUBIE 10.00 10.05.2015 R NIEDZIELA plakat meczowyhttps://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/sokol-kocmyrzow,spartak-charsznica,1067244.html


ZAPOWIEDZ MECZU 5 KOLEJKA ZBIÓRKA W KLUBIE 9.15 SOBOTA 02.05.2015 R plakat meczowy  https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/sokol-kocmyrzow,wanda-krakow,1067234.html


UWAGA DRUŻYNA MŁODZIKÓW ZMIANA TERMINU MECZU SOKÓŁ KOCMYRZÓW-WANDA KRAKÓW MECZ ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ  02.05.2015 R O GODZ.10.00  [WCZEŚNIEJSZY TERMIN BYŁ PIĄTEK 01.05.2015 R GODZ.17.00]


ZAPOWIEDZ MECZU 4 KOLEJKA ZBIÓRKA W KLUBIE 12.15 NIEDZIELA 26.04.2015 R plakat https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/zielenczanka-zielonki,sokol-kocmyrzow,1067231.html


ZAPOWIEDZ MECZU SENIORZY plakat https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/sokol-kocmyrzow,podgorze-krakow,1016641.html


ZAPOWIEDŻ MECZU 3 KOLEJKA ZBIÓRKA W KLUBIE 12.30 SOBOTA 18.04.2015 R plakathttps://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/sokol-kocmyrzow,galicja-raciborowice,1067223.html


TERMINARZ ROZGRYWEK ORLIKI czytaj więcej http://www.mzpnkrakow.pl/media/files/info/662/orlik9_wiosna_15


AKTUALNA TABELA KRAKÓW 3 LIGA OKRĘGOWA D 1 MŁODZIK GRUPA 12 link poniżejhttps://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/krakow-iii-liga-okregowa-d1-mlodzik-grupa-12,14.html?game=11962 


ZAPOWIEDŻ MECZU 2 KOLEJKA LIGOWA WYJAZD Z POD KLUBU 12.04.2015 R O GODZ.13.30 czytaj i zobacz plakat zapowiedz meczu https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/kosynierzy-luczyce,sokol-kocmyrzow,1067218.html


MŁODZICY SOKOŁA WYGRYWAJĄ WYJAZDOWY MECZ W 1 KOLEJCE LIGOWEJ W MASZYCACH BRAWO SOKÓŁ niżej link statystyki meczu ,skład ,strzelcy bramek

 czytaj więcej

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/maszycanka-maszyce,sokol-kocmyrzow,1067212.html 

 

 

 


 


 

PODZIAŁ NA GRUPY TURNIEJOWE ORLIKÓW SOKÓŁ W GRUPIE 9

CZYTAJ WIĘCEJ http://www.mzpnkrakow.pl/media/files/info/662/orlik_zak_wiosna_2015.pdf



 


 

LKS SOKÓŁ KOCMYRZÓW OGŁASZA NABÓR DO SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ WSZYSTKICH CHĘTNYCH PROSIMY O KONTAKT TEL.601 735 939.TRENINGI W OKRESIE ZIMOWYM ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ NA HALI GIMNASTYCZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KOCMYRZOWIE.DRUŻYNY SOKOŁA UCZESTNICZĄ W HALOWYCH MISTRZOSTWACH P PN  KRAKÓW TRWAJĄ ZGŁOSZENIA NOWYCH ZAWODNIKÓW DO UDZIAŁU W TYCH ZAWODACH .CHĘTNYCH DO SPRAWDZENIA SIĘ , DOBREJ  ZABAWY I SZLIFOWANIA UMIEJĘTNOŚCI W PIŁCE NOŻNEJ ZAPRASZAMY.TRENINGI PROWADZĄ WYKWALIFIKOWANI TRENERZY,OBECNIE WYSTĘPUJĄCY W DRUŻYNIE SOKOŁA KOCMYRZÓW REPREZENTUJĄCY NASZĄ GMINĘ W    KLASIE  OKRĘGOWEJ [5 LIGA].

KO: Lotnik - Sokół 0:3

KO: Lotnik - Sokół 0:3

Klasa Okręgowa (Kraków II), 18.10.2014
Lotnik Kryspinów - Sokół Kocmyrzów 0:3 (0:2)

Zimny 25, Smętek 45, Zawrzykraj 60
 
Sokół: Juszczyk - Jagła, Baś, Kopyść, Zimny - Hałat, Brak (60 Batko), Urbaniec, Gamrot (75 D.Kałkus) - Zawrzykraj, Smętek (70 Włosowicz).
 
Sokół Kocmyrzów - Liszczanka Liszki 7:2 (0:0)
 
Po trzech porażkach w trzech pierwszych kolejkach Sokół rozwinął skrzydła. Jego dorobek w 6 następnych spotkaniach to 5 zwycięstw i remis, co przyniosło mu znaczny awans w tabeli.
 
W meczu beniaminków padło 9 goli - wszystkie w II połowie. Dla gospodarzy trafił Zawrzykraj, ale wkrótce wyrównał Jurecki po centrze Irzyka. Sokół minutę później odzyskał prowadzenie, gdy po podaniu Zawrzykraja trafił Włosowicz, a później rozbił rywali.
 
Bramki: 1:0 Zawrzykraj 47, 1:1 Jurecki 58, 2:1 Włosowicz 59, 3:1 Gamrot 64, 4:1 Brak 75, 5:1 Zawrzykraj 77, 6:1 Jagła 81 karny, 7:1 Zawrzykraj 88, 7:2 Kromka 90.
 
Sokół: Juszczyk - Jagła, Baś, P. Kopyść, ZimnyI (65 D. Kałkus) - Włosowicz (73 Biały), Urbaniec, Brak, Gamrot - Zawrzykraj, Smętek (80 Bodzioch).
 
Liszczanka: Pełka - Szewczyk, Bielach, Podsiadły, Irzyk - Chciuk, KromkaI, Dzikowski, Szymula, J. Sobesto (57 Wyroba) - Jurecki (70 Steczko).
 

Sędziował: Kamil Sikora. Widzów: 70.

Paweł Zawrzykraj (Sokół Kocmyrzów) utrzymuje dobrą skuteczność i nadal prowadzi w klasyfikacji strzelców w grupie II krakowskiej klasy okręgowej.

 

  

Klasyfikacja strzelców:
15 - Zawrzykraj (Sokół),
11 - P. Grzesiak (Kaszowianka), P. Konik (Pozowianka),
5 – Bagnicki (Skawinka), Ochałek (Podgórze), K. Sierant (Prokocim), Więckowski (AP Kmita), Ząbczyk (Garbarnia II),

3 – Basista (Skawinka), Brak (Sokół), T. Grzesiak (Kaszowianka), Hałat (Sokół), W. Kalisz (Zjednoczeni Złomex), Łęcki (Piast), Małota (Zjednoczeni Złomex), Nowak (Skawinka), Olszański (Prokocim), G. Pater (Podgórze), Sobótka (Kaszowianka), Urbaniec (Sokół), Widor (Piast).

RUSZYŁA LIGA TYPERÓW !!

Została utworzona Liga Typerów dzięki, której można się sprawdzić jako bukmacher. Wystarczy się zarejestrować w naszym serwisie (rejestracja poniżej Tabeli Ligowej) następnie zalogować. Aby typować należy wejść w Twoje Typy (znajdują sie poniżej Ostatnie Spotkanie). Typuj wszystkie mecze kolejki.

Takie to proste a daję tyle emocji. Zapraszamy do typowania meczów ligowych i wspólnej zabawy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 


 


 

 


 

 

 

 


 

 



 

 

 

 

 

                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 


 


 

 


 


 


 

 


 

 

 


 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsor

Główny Sponsor :

Urząd Gminy Kocmyrzów - Luborzyca

Luborzyca 97, 32-010 Luborzyca

Telefon - (12) 387-14-10

Adres e-mail : info@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl 

 

Klubowi Pomagają :

F.H. "MOTOROL"         "VIBROBET"                    ZILMEX                    F.H.U. MIX-BUS

       KAŁKUS S.J               ZĘBALA,KUDLAŃSKA       CENTRUM BUDOWLANE               JANUSZ PYŻ

         KRAKÓW                     S.J. KOCMYRZÓW               RAFAŁ PRZEPIÓRA                          WYCIĄŻE

                                                                                                      KRAKÓW

F.H."AGRO" JUREK S.C.        ZAKŁAD DEKARSKI        SOWA-INSTALACJE

 KRZYSZTOF,ANETA JUREK                 SYLWESTER PALA                     SOWA BOGDAN

            SULECHÓW                                     KOCMYRZÓW                               KRAKÓW

    PE-GAZ                      AUTO KUBIK                      DEKKE              KRAKSPORT

UL.PRZEWÓZ 2           SERWIS SAMOCHODOWY          CENTRUM POKRYC           ARTYKUŁY

    KRAKÓW                     WĘGRZCE K/KRAKOWA                DACHOWYCH                 SPORTOWE

                                                                                                           KRAKÓW                        KRAKÓW

        PRZEDSIĘBIORSTWO            FELGENHAUER&STEINBACH

 PRODUKCYJNO-HANDLOWE                RYSZARD BUCZEK

                 TRIM-POT                                       JASIEŃ

                KOCMYRZÓW

  P.H.U. "NATA"           SALON FRYZJERSKI

JAROSŁAW KMERA                    MIRELLA

         KRAKÓW                 ELŻBIETA I MIROSŁAW KISZKIEL

                                                               KRAKÓW

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

SOKÓŁ KOCMYRZÓW   PRĄDNICZANKA KRAKÓW
2015-08-29, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LEŚNIK GORENICE 1:2 SOKÓŁ KOCMYRZÓW
2015-08-23, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. -Legion 18
2. mikolaj12345678 15
3. cactus 15
4. agaa100 15

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 25, wczoraj: 129
ogółem: 67 718

statystyki szczegółowe